O nas

Pomysł otworzenia klubu fitness w Jastkowie narodził się z wieloletniej pasji i zamiłowania do sportów siłowych, a także chęci zrobienia czegoś dla społeczności gminy, w której nie ma zbyt wielu możliwości spędzenia wolnego czasu. Takiego spędzenia wolnego czasu z pożytkiem dla zdrowia, samopoczucia i kształtowania charakteru i sylwetki. Jastków jest gminą podmiejską, nie wszyscy mieszkańcy mają możliwość, czas i pieniądze, aby dojechać do Lublina i tam rozejrzeć się za podobną możliwością spędzenia np. godziny na aerobiku. Fitness klub powinien być ‘pod nosem’, na wyciągnięcie ręki, tak aby każdy zainteresowany mógł z niego korzystać bez przeszkód. U nas takiego miejsca nie było, a od 29 października 2011 roku już nareszcie jest.

W kolejnych latach dołączyły jeszcze trzy kluby:

  • Haryzma Bełżyce
  • Haryzma Lublin Willowa
  • Haryzma Zwoleń

 

Marka HARYZMA STRENGTH powstała w 2013r. Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnych maszyn i urządzeń do siłowni i klubów fitness. Kompleksowo wyposażamy kluby w maszyny siłowe i kardio. Wyprodukowane przez nas maszyny są solidne, trwałe, funkcjonalne i estetycznie wykonane. Jednocześnie staramy się, aby zaproponowane przez nas rozwiązania były jak najbardziej proste, a zarazem spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W celu ocenienia jakości produkowanych przez nas maszyn, zapraszamy do obejrzenia naszej ekspozycji, która znajduje się w funkcjonującej siłowni Haryzma w Jastkowie. Tam, każdy będzie mógł sprawdzić i przetestować nasz sprzęt.

Zamawiając u nas maszny siłowe zawsze możesz wybrać kolor ram (paleta RAL) i tapicerek. Terminy realizacji zamówień należy każdorazowo ustalać telefonicznie.